Home > Artykuły > adidas NMD na nodze

adidas NMD na nodze

adidas NMD
adidas NMD na nodze
Oceń nasz wpis!

Od dawna wiemy, że są jednymi z najwygodniejszych sneakerów w aktualnych kolekcjach marek sportowych. Ale dlaczego tak jest? To zasługa najlepszej jakości materiałów, odpowiedniego kształtu i doskonałego dopasowania! Dzięki temu adidas NMD na nodze wyglądają świetnie i zapewniają ponadprzeciętny komfort noszenia!

Komfort termiczny 100%

Cholewka adidas NMD to materiał Primeknit. Jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań niemieckiego brandu gwarantuje doskonałą wentylację powietrza dzięki przepuszczalnej strukturze rozciągliwej siatki. Adidas NMD będą idealne do noszenia również w gorące, upalne dni.

adidas NMD

Idealne dopasowanie

Klasyczne buty z siateczki są luźne i mają stałą formę. Materiał Primeknit w adidas NMD ma z kolei elastyczne właściwości, dzięki czemu buty dopasowują się do kształtu naszej stopy jak skarpetki. Taka konstrukcja umożliwia jak najbardziej naturalny ruch stopy zarówno podczas spaceru, jak i szybkiego marszu czy biegu.

Zgrabny wygląd

Ogromną zaletą adidas NMD jest ich design. Zgrabna sylwetka, minimalizm w zdobieniach – wszystko to sprawia, że adidas NMD na nodze prezentują się naprawdę świetnie. W przeciwieństwie do wielu topornych, ciężkich modeli sneakerów te sprawiają, że stopa wygląda na mniejszą i zgrabniejszą.

adidas NMD

Niesamowita lekkość

Połączenie przewiewnej siateczki Primeknit z innowacyjną pianką Boost ma naprawdę niewielką wagę. Dzięki temu adidas NMD na nodze są prawie nieodczuwalne. Możesz chodzić w nich przez wiele godzin, bo są lekkie jak piórko i zapewniają najwyższy komfort noszenia!

Spodobał Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Adidas NMD
Jak nosić adidas NMD?

Adidas NMD to zdecydowanie jedne z najbardziej uniwersalnych sneakerów. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad ich zakupem, może przekonają Cię oryginalne...

Zamknij