Home > Artykuły > adidas NMD – najbardziej instagramowe buty

adidas NMD – najbardziej instagramowe buty

adidas NMD
adidas NMD – najbardziej instagramowe buty
Oceń nasz wpis!

Nie od dziś wiadomo, że Instagram to nie tylko portal społecznościowy, ale też miejsce, w którym rodzą się trendy. Jeśli nie masz pomysłu na to, co nosić w danym sezonie, wystarczy wpisać odpowiedni hashtag, by ujrzeć dziesiątki tysięcy inspiracji. Tak potężne narzędzie może wylansować też model butów. Dowody? Adidas NMD, które właśnie okazały się najbardziej instagramowymi butami w historii!

adidas NMD – rekordzista na Instagramie

Minimalistyczne, designerskie, utrzymane w najmodniejszych kolorystykach i bez wątpienia naprawdę fotogeniczne – tak w skrócie można opisać jeden z topowych modeli adidasa ostatnich sezonów, czyli adidas NMD. Nie dziwi więc, że według najnowszych badań przeprowadzonych przez agencję forward2me to właśnie te sneakery możemy nazwać najbardziej instagramowymi. Co ciekawe zdjęcia kultowych butów sportowych z trzema paskami na portalu pojawiły się aż 5 milionów 709 tysięcy 871 razy, co biorąc pod uwagę ich stosunkowo niedługi staż na rynku obuwniczym jest absolutnym rekordem! Szczególnie, że na liście najpopularniejszych butów Instagrama adidas NMD wyprzedziły (a w zasadzie pozostawiły daleko w tyle) takie modele, jak Yeezy 350 (hit Kanye Westa), Vans Old Skool (na rynku od ponad 70 lat), adidas Superstar czy Converse Chuck Taylor All Star (modele, którym, mogłoby się wydawać, status najpopularniejszych należy się bez wątpienia!).

Co z tego wynika? Między innymi to, że adidas NMD okazały się jednym z największych sukcesów marki w ciągu ostatnich kilku lat. A jeśli poszukujesz naprawdę modnych sneakerów, to te będą strzałem w dziesiątkę! Ciekawe, jak długo uda im się utrzymać pozycję lidera i czy wśród nowinek kultowych marek sportowych znajdzie się dla nich godny następca.

 

Spodobał Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
adidas NMD
adidas NMD na nodze

Od dawna wiemy, że są jednymi z najwygodniejszych sneakerów w aktualnych kolekcjach marek sportowych. Ale dlaczego tak jest? To zasługa...

Zamknij