Home > Newsy > adidas NMD_R1 „Icepur”

adidas NMD_R1 „Icepur”

adidas NMD_R1 „Icepur”
Oceń nasz wpis!

NMD_R1 to przedstawiciel Nomadów, który zdążył już zyskać sympatię wielu fanów marki adidas. Projektanci nie spoczywają jednak na laurach i ciągle mają w zanadrzu nowe pomysły związane z tym modelem. Kilka dni temu do sklepów trafiła nowa propozycja Nomadów dla przedstawicielek płci pięknej, czyli buty adidas NMD_R1 „Icepur”.

Czarne włókna i beżowe akcenty

Nowa wariacja na temat Nomadów to kicksy z cholewką wykonaną przy użyciu cyfrowej technologii Primkeknit. Powierzchnia buta została pokryta czarnymi włóknami. W bocznej części znajduje się branding w postaci trzech pasków, co zostało wykonane za sprawą wykorzystania metody wgrzewania specjalnej taśmy w strukturę materiału. W kolorze czarnym jest nie tylko cholewka, lecz także sznurówki, wyściółka i klocek w tylnej części podeszwy. Cholewka różni się w obszarze wokół pięty, gdyż tam zastosowano biało-czarny wzór z białym panelem z gumy. Całą sylwetkę ożywiają beżowe akcenty, czyli pętelka na pięcie oraz kostka w przedniej części podeszwy z amortyzującej pianki Boost. Podeszwa to klasyczna platforma, jeśli chodzi o serię NMD. Cholewkę z przewagą czerni zestawiono tutaj z podeszwą w kontrastującej bieli.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Skąd fenomen adidas NMD?

Adidas NMD to od kilku sezonów niekwestionowany król wśród butów lifestyle. Noszą go wszyscy, niezależnie od płci, wieku czy wykonywanego...

Zamknij