Home > Newsy > atmos x adidas NMD R1 – nowy efekt współpracy

atmos x adidas NMD R1 – nowy efekt współpracy

atmos x adidas NMD R1 – nowy efekt współpracy
Oceń nasz wpis!

Ostatnio marka adidas wypuszcza na rynek sporo kooperacyjnych projektów. Tym razem mamy dla was newsa dotyczącego nowego wcielenia dla modelu NMD R1, który niemiecki brand zaprojektował we współpracy z japońskim butikiem atmos. To kolejna propozycja dla wielbicieli Nomadów, jaka ujrzy światło dzienne jeszcze w tym miesiącu. Co nowego dla fanów przygotowali atmos i adidas?

Minimalistyczny design, stonowane kolory i napisy w czterech językach

Za projekt w głównej mierze odpowiadał Hirofumi Kojima, który postawił na minimalistyczny design i stonowane zestawienie kolorów, dlatego nowa kolorystyka modelu adidas NMD R1 to klasyczne połączenie czerni i bieli. Na uwagę zasługuje przede wszystkim skrupulatna dbałość nawet o najmniejsze detale, przez co projekt zyskuje wyjątkowego charakteru. Bazą sylwetki jest czarna cholewka, z którą kontrastują trzy poziome paski na bocznym panelu. Ciekawym elementem są także białe napisy w przedniej części cholewki, gdzie znajdziemy napis „Three Stripes Band” w czterech różnych językach: angielskim, niemieckim, francuskim i japońskim. W tym obszarze umieszczono również duży napis z nazwą brandu założonego w 1949 roku przez Adolfa Dasslera. Cholewkę postawiono na białej podeszwie Boost z czarnymi klockami.

Całość prezentuje się naprawdę bardzo fajnie i bez cienia wątpliwości zainteresuje spore grono miłośników Nomadów.

Nowy świetny projekt atmos x adidas NMD R1 zagościł na sklepowych półkach 17 listopada.

fot. https://sneakerbardetroit.com/atmos-adidas-nmd-r1-g27331-release-date/

Spodobał Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pharrell Williams x adidas NMD Hu „Inspiration” Pack

Znowu mamy nie lada gratkę dla fanów wspólnych projektów Pharrella Williamsa i marki adidas. Światło dzienne w tym miesiącu ujrzała...

Zamknij