Home > Porady > Czy warto kupić adidas NMD?

Czy warto kupić adidas NMD?

adidas NMD-XR_1
Czy warto kupić adidas NMD?
5 (100%) 1 vote

Mimo że adidas NMD to od kilku dobrych sezonów model najbardziej pożądany w świecie mody sportowej, jego zakup może przyprawić sporo dylematów. Wysoka cena odstrasza, szczególnie jeśli większy wydatek planujesz z wyprzedzeniem i chcesz, by był naprawdę rozsądny. Rozwiewamy zatem wszelkie wątpliwości, odpowiadając na pytanie: czy (i dlaczego) warto kupić adidas NMD?

Wygoda na najwyższym poziomie

Zacznijmy od argumentów przemawiających za kupnem Nomadów. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać do faktu, że te buty zapewniają wygodę na najwyższym poziomie. Co prawda, można tak powiedzieć właściwie o większości modeli butów sportowych, jednak NMD są pod tym względem wyjątkowe. Jeśli jeszcze do końca nie zapoznałeś się z ich specyfikacją, musisz wiedzieć, że:

-Nomady są stworzone do miejskich wędrówek. Brzmi to pięknie, ale ma też swoje uzasadnienie w cechach praktycznych tych butów. Osadzono je bowiem na podeszwie ze znanej i lubianej pianki Boost, która nazywana jest jednym z największych odkryć adidasa. Jak działa? Nie tylko amortyzuje każdy twój krok, ale co najważniejsze, dzięki tysiącom małych kapsułek pod ciśnieniem, pozwala odbić się od ziemi z dodatkową energią. Dzięki temu nawet po długim dniu spędzonym na nogach, nasze stopy nie są zmęczone.

  • cholewka NMD dopasowuje się do twojej stopy. Większość modeli Nomadów wykonana jest z materiału Primeknit (taki zresztą był zamysł stworzenia tych butów). Jest to elastyczny, przewiewny materiał, który zapewnia cyrkulację powietrza oraz swobodę ruchów, a właściwie odzwierciedlenie naturalnych ruchów twojej stopy.
  • adidas daje też gwarancję wytrzymałości. NMD to buty naprawdę porządne, które z pewnością wytrzymają wiele sezonów w świetnym stanie, jeśli oczywiście będziemy o nie odpowiednio dbali. Nie ulega jednak wątpliwości, że są wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Moda ma znaczenie

Co poza komfortem i praktycznością adidas NMD może przekonać nas do zakupu? Zdecydowanie fakt, że są jednymi z najmodniejszych modeli butów sportowych i to od dobrych kilku sezonów, jeśli nie od początku istnienia na rynku. Z przyjemnością noszą je fashioniści, redaktorzy mody oraz blogerzy. Trzeba też przyznać, że Nomady mają moc uniwersalności, co znaczy, że dopasują się do bardzo wielu stylizacji i to nie tylko tych w sportowym stylu.

Czy jest jakieś „ale”?

Dla pasjonatów sneakerów zapewne nie. Również nie dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na wydawanie większej sumy pieniędzy na firmowe ubrania. Jeśli jednak nie należysz do jednej z tych grup, z pewnością znajdziesz dla siebie coś w bogatej ofercie marek sportowych, a zwłaszcza wśród modeli adidasa. Wszystkie w końcu są wygodne i designerskie. Możesz jednak podejść do tego inaczej i kupić Nomady jako inwestycję we własne zdrowie, komfort chodzenia oraz dobry wygląd. Buty posłużą ci przez lata i na pewno nie będziesz na nie narzekać.

Adidas NMD zdecydowanie są warte zakupu niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz. Jeśli marzy ci się własna para, zaplanuj ich kupno z wyprzedzeniem, by uzbierać potrzebną kwotę. Twoje stopy naprawdę będą ci wdzięczne. A to przełoży się na efektywność w każdej sferze życia!

Spodobał Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pharell Williams x adidas NMD

Odkąd adidas NMD pojawiły się w ofercie marki, cieszą się ogromną popularnością. Warto wspomnieć, że chętnie sięgają po nie nie...

Zamknij