Home > Newsy > Nomady – nowe projekty

Nomady – nowe projekty

Nomady – nowe projekty
Oceń nasz wpis!

Jesteś ciekaw, jakie projekty związane z Nomadami przygotowała w ostatnim czasie marka adidas? W niniejszym wpisie zebraliśmy informacje na temat kilku modeli, które są już dostępne w sklepach lub niebawem się w nich pojawią.

adidas NMD R2 „Grey/Future Harvest”

Projektantom adidasa nie można odmówić kreatywności, jeśli chodzi o tworzenie nowych wcieleń dla Nomadów. Niedawno na sklepowych półkach zawitało zupełnie świeże oblicze dla modelu adidas NMD R2. Popularny model tym razem wypuszczono w kolorystyce określanej jako „Grey/Future Harvest”. Projektanci postawili na sprawdzoną sylwetkę, w której to już nie sama konstrukcja ma robić wrażenie, a raczej zestawienie kolorystyczne, w którym dominuje kolor szary. Właśnie w takich barwach jest znacząca część lekkiej cholewki. Całość w subtelny sposób uatrakcyjniono pomarańczowymi akcentami, znajdującymi się w tylnej części buta. Cholewkę osadzono na specyficznej białej cholewce. Choć całość nie jest jakoś bardzo skomplikowana, taka fuzja kolorów robi świetne wrażenie wizualne i z pewnością wielu miłośników Nomadów zapragnie mieć to wydanie w swojej garderobie.

adidas NMD R1 „Tactile Green”

adidas nie zapomina również o przedstawicielkach płci pięknej, jeśli chodzi o serię NMD. Jedną z najnowszych propozycji Nomadów dla kobiet jest model NMD R1 w kolorystyce „Tactile Green”. W tym przypadku designerzy postawili na zdecydowanie odcięcie kolorystyczne górnej części buta od podeszwy. Ultra lekką i przewiewną cholewkę zabarwiono zielono-błękitnym kolorem. Gdzieniegdzie na cholewce można zauważyć nieco ciemniejsze akcenty, nawiązujące do podeszwy. Również branding w postaci trzech ukośnych pasków pokryto bazowym kolorem cholewki. Natomiast na podeszwie Boost znajduje się kontrastujący z górą ciemniejszy kolor. Widoczny on jest nie tylko na samej podeszwie, ale także na charakterystycznych dla Nomadów klockach.

adidas NMD R2 „Japan” Pack

Pierwsze wydanie modelu NMD R2 ledwo zdążyło się nacieszyć ogromną popularnością wśród wszystkich fanów serii, a niemieccy projektanci raz za razem wypuszczają kolejne wariacje na jego temat. W październiku na rynku pojawi się „Japan” Pack, czyli nie jeden, lecz aż dwa nowe wydania NMD R2. Jeden z najpopularniejszych członków rodziny NMD zadebiutuje niebawem w dwóch wyjątkowo ciekawych wersjach kolorystycznych: różowej oraz czerwonej. Oba projekty przygotowano przy wykorzystaniu cyfrowej technologii Primeknit, dzięki czemu but jest bardzo lekki i przewiewny. W tylnej części butów znajdują się skórzane wstawki, stanowiące przysłowiową wisienkę na torcie. Na jednym z ukośnych pasków, umiejscowionych na bocznych panelach, widoczny jest napis „The Brand With The Three Stripes” w języku japońskim. Całość oparto na komfortowej w użytkowaniu platformie Boost.

Źródła zdjęć: https://www.ebay.com/p/adidas-NMD-R2-Nomad-By3014-Grey-Future-Harvest-Sizes-8-to-13-9-5/5005804207, https://sneakerbardetroit.com/adidas-nmd-r1-tactile-green-release-date/, https://sneakernews.com/2017/09/27/adidas-nmd-r2-japan-pack-black-pink-gum-release-info/

Spodobał Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
NMD – przegląd nowości

Jeśli jesteś fanom Nomadów musisz zapoznać się z treścią niniejszego wpisu, w którym prezentujemy garść informacji na temat najnowszych projektów...

Zamknij