Home > Newsy > Pharell Williams x adidas NMD

Pharell Williams x adidas NMD

Pharell Williams x adidas NMD
Oceń nasz wpis!

Odkąd adidas NMD pojawiły się w ofercie marki, cieszą się ogromną popularnością. Warto wspomnieć, że chętnie sięgają po nie nie tylko miejscy nomadzi, ale również gwiazdy. Jedną z nich jest Pharell Williams, który współpracuje z adidasem od dobrych kilku sezonów. Co namalował na Nomadach?

NMD z przesłaniem

Każda z gwiazd adidasa ma swoje ulubione sneakery. Rita Ora na przykład zawsze bierze na warsztat klasyki, czyli adidas Stan Smith oraz Superstary. Pharell Williams – słynny wokalista znany szczególnie z przeboju „Happy”, bardzo polubił natomiast najświeższy wypust marki – adidas NMD. Swoją wersję tych unikalnych butów sportowych po raz pierwszy zaprezentował w 2016 roku. I choć modele te nie były ogólnie dostępne, zrobiło się o nich głośno w świecie mody sportowej. Czym się wyróżniały? Cała ówczesna kolekcja Pharella skupiała się na haśle „Human Race”. Muzyk postanowił na Nomadach umieścić slogan, który traktuje o równości ludzi z całego świata. Adidas NMD pojawiły się wtedy w czterech, energetycznych, intensywnych kolorach – żółci, zieleni, czerwieni i niebieskim. Niewątpliwie odniosły wielki sukces, bo jak donoszą najnowsze informacje ze świata mody sportowej, Pharell po raz kolejny sięgnął po wielki hit adidasa – NMD.

Plotki o nowych efektach kolaboracji

Nikomu z branży nie umknęły zdjęcia, które gwiazda muzyki i ikona stylu dodawała na swój Instagram w końcówce lutego 2017. Były na nich dwie nowe wersje Nomadów w interpretacji Pharella. Po raz kolejny gładka cholewka butów stała się idealnym tłem dla przesłania, które tym razem muzyk chciał przekazać światu. Pierwsze z nich to model w kolorowej wersji – bordo przeplata się z żółcią, a na cholewkach widnieją napisy: Body i Earth. Drugie natomiast są bardziej minimalistyczne, całe w beżu, a hasła, które na nich umieszczono to: Breathe i Walk.

Co tym razem chce nam zakomunikować Pharell Williams? Na razie pozostaje tajemnicą. Wszystko jednak wskazuje na to, że nowe Nomady Pharella już niedługo pojawią się w sprzedaży!

fot. http://www.theillest.pl/pharrell-williams-x-adidas-nmd-human-race-green/

Spodobał Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Najgorętsze premiery NMD 2016 roku

Na wszystkich portalach dotyczących sneakerów przyszedł czas na podsumowania. Tak to już jest pod koniec roku. 2016 był dla adidasa...

Zamknij