Home > Newsy > Pharrell Williams x adidas NMD Hu „BBC”

Pharrell Williams x adidas NMD Hu „BBC”

Pharrell Williams x adidas NMD Hu „BBC”
Oceń nasz wpis!

O tym projekcie po raz pierwszy na łamach naszego bloga wspominaliśmy w marcu tego roku. Wówczas w przeglądzie nowości w serii adidas NMD przedstawiliśmy zdjęcie niebanalnego modelu i zapowiadaliśmy, że buty najprawdopodobniej trafią na sklepowe półki w sezonie jesienno-zimowym. Dla wszystkich tych, którzy wyczekiwali na premierę nowego efektu kolaboracji niemieckiego brandu z popularnym muzykiem mamy dobrą wiadomość – buty Pharrell Williams x adidas NMD Hu „BBC” będą dostępne w sprzedaży od października.

Sprawdzone technologie, nawiązania do sloganu i ciekawa kolorystyka

BBC to skrót od Billionaire Boys Club, bowiem właśnie z tym labelem związany jest nowy przedstawiciel rodziny Nomadów. To nie pierwszy projekt odwołujący się do tej marki, jednak tym razem buty zostały pozbawione charakterystycznego brandingu BBC. Na cholewce uwzględniono jednak napisy ze słowami „Heart” oraz „Mind”, odnoszącymi się do kluczowego dla marki sloganu – „Wealth is of the heart and mind, not the pocket”. Przyjemna dla oka sylwetka powstała w oparciu o doskonale znaną fanom adidasa technologii Primeknit. Pierwszy skrzypce gra tutaj ciekawe zestawienie bieli i granatu, uzupełnione czerwonymi wstawkami. Całość osadzono na białej podeszwie Boost. Doskonale absorbującą wstrząsy piankę zabezpieczono warstwą czarnej gumy. Charakterystyczne klocki w przedniej i tylnej części podeszwy postanowiono dopasować do cholewki, dlatego zabarwiono je na kolor granatowy.

fot. https://sneakerbardetroit.com/bbc-adidas-nmd-hu-trail-heart-mind-release-date/

Spodobał Ci się nasz artykuł? Podaj go dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Adidas Pharell Williams Solarhu NMD
Adidas Pharell Williams Solarhu NMD

Efekty współpracy gwiazd z markami sportowymi są zawsze długo wyczekiwane, ale to projekty Pharella Williamsa nigdy nie zawodzą. Muzyk po...

Zamknij